Personel Giderleriniz Devletten

  • In Kobi
  • Mart 28, 2024
Personel Giderleriniz Devletten

Bu nedenle istihdam edilen personel sayısı düşmekte ve işsizlik oranı artmaktadır. Devlet bu giderleri minimuma indirmek ve Kobilere destek vermek amacıyla personel giderlerinize yüzde 70 oranında geri ödemesiz hibe veriyor.   İşletmenizde çalıştıracağınız ön lisans veaya lisans mezunu personelinize maaşının en az yüzde elli kısmını devlet karşılıyor. İşletmenizin bulunduğu il veya teşvik bölgesine göre bu oran değişmektedir. Ülkemizde

Bu nedenle istihdam edilen personel sayısı düşmekte ve işsizlik oranı artmaktadır. Devlet bu giderleri minimuma indirmek ve Kobilere destek vermek amacıyla personel giderlerinize yüzde 70 oranında geri ödemesiz hibe veriyor.  

İşletmenizde çalıştıracağınız ön lisans veaya lisans mezunu personelinize maaşının en az yüzde elli kısmını devlet karşılıyor. İşletmenizin bulunduğu il veya teşvik bölgesine göre bu oran değişmektedir. Ülkemizde Kobilerin yüzde 80’lik kısmı devletin işletmelere sağladığı hibe ve teşvikleri maalesef bilmemektedir. 

 

 

Devlet destekleri ile işini kuran, işini büyüten ve yurt dışına açılan binlerce müşterimizden birisi de siz olabilirsiniz. Unutmayınız ki iş yaparken ve iş geliştirirken devletten destek almak, sermayenizin büyük bir kısmının cebinizde kalmasını sağlar. Yatırımlarınızda en çok dikkat edeceğiniz konu ise, ön analizler ve fizibilitenin yapılmasıdır. 

a

Kobiden Haberler
ADMINISTRATOR
PROFILE

Diğer Yazılarımız

Son Yazılar

Editör Seçimleri