Cern’de KOBİ rüzgârı

Cern’de KOBİ rüzgârı

Türk firmalarının aldığı ihalelerin tutarı 300 bin euroyu aştı. Türk firmalarının bu pazardan daha fazla pay alabilmesi için ihale süreçlerine katılımda koordinasyonu sağlamak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde kurulan CERN Sanayi İrtibat Ofisi çalışmalarını hızlandırdı. Türkiye’nin CERN’e ortak olmasıyla sanayicilere yeni fırsatlar açıldığını belirten TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, CERN’de ihale kazanan firmaları tebrik

Türk firmalarının aldığı ihalelerin tutarı 300 bin euroyu aştı. Türk firmalarının bu pazardan daha fazla pay alabilmesi için ihale süreçlerine katılımda koordinasyonu sağlamak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde kurulan CERN Sanayi İrtibat Ofisi çalışmalarını hızlandırdı.

Türkiye’nin CERN’e ortak olmasıyla sanayicilere yeni fırsatlar açıldığını belirten TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, CERN’de ihale kazanan firmaları tebrik etti. Devam eden ihalelere katılım sağlayan firmalara da başarılar dileyen Hisarcıklıoğlu, yüksek teknolojiye sıçrama yapmak için CERN’in bir fırsat olduğunu bildirdi.

Kobiden Haberler
ADMINISTRATOR
PROFILE

Diğer Yazılarımız

Son Yazılar

Editör Seçimleri