Europcar Türkiye’ye Mükemmel Hizmet Ödülü

  • In Kobi
  • Mart 28, 2024
Europcar Türkiye’ye Mükemmel Hizmet Ödülü

DÜNYANIN 140 ülkesinde yaklaşık 3 bin 835 lokasyonda 1,2 milyon araç ile otomobil kiralama hizmeti sunan Europcar’ın Türkiye operasyonu, başarılarını layık görüldüğü uluslararası ödülle bir kez daha taçlandırdı. Otomotiv sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile fark yaratan Europcar Türkiye, Discovercars kullanıcıları tarafından ‘’En Mükemmel Hizmet’’ ödülüne layık görüldü. EN FAVORİ LOKASYON: EUROPCAR İSTANBUL HAVALİMANI ve

DÜNYANIN 140 ülkesinde yaklaşık 3 bin 835 lokasyonda 1,2 milyon araç ile otomobil kiralama hizmeti sunan Europcar’ın Türkiye operasyonu, başarılarını layık görüldüğü uluslararası ödülle bir kez daha taçlandırdı. Otomotiv sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile fark yaratan Europcar Türkiye, Discovercars kullanıcıları tarafından ‘’En Mükemmel Hizmet’’ ödülüne layık görüldü.

EN FAVORİ LOKASYON: EUROPCAR İSTANBUL HAVALİMANI ve ANTALYA HAVALİMANI 

Araç kiralama sektöründe dünya çapında kullanıcılara hizmet veren ve en güçlü markaları bir araya getiren Discovercars, her yıl müşterilerinin oylarıyla çeşitli kategorilerde en beğenilen ofisleri belirliyor. 

Discovercars.com kullanıcılarının verdiği puanlar üzerinden yapılan değerlendirmeler sonrasında Europcar İstanbul Havalimanı ve Europcar Antalya Havalimanı ofisleri ‘’En Favori Lokasyon’’ olarak seçilirken, yapılan puanlamada dünyanın birçok bölgesindeki araç kiralama ofislerini hizmet kalitesinde geride bıraktı.
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Europcar Türkiye’nin İstanbul ve Antalya Havalimanı Ofisleri elde ettiği başarı ile araç kiralama sektöründe 2022 yılında dünya çapında müşterilerin en beğendiği hizmet noktası oldu.

Kobiden Haberler
ADMINISTRATOR
PROFILE

Diğer Yazılarımız

Son Yazılar

Editör Seçimleri