Reis Gıda İngiltere’ye açılıyor

Reis Gıda İngiltere’ye açılıyor

Londra’nın ilk ve tek 24 saat açık en büyük gıda toptancısı olarak Nisan ayı sonuna doğru açılacak olan  Holland Bazaar Cash and Carry ile işbirliği yapan Reis Gıda, ilk etapta bine yakın otel, restoran, catering firması gibi ticari müşteri ile buluşurken, bu sayının 2014 yılı sonuna doğru 2 binin üzerine ulaşması hedefleniyor. Amerika’da elde edilen

Londra’nın ilk ve tek 24 saat açık en büyük gıda toptancısı olarak Nisan ayı sonuna doğru açılacak olan  Holland Bazaar Cash and Carry ile işbirliği yapan Reis Gıda, ilk etapta bine yakın otel, restoran, catering firması gibi ticari müşteri ile buluşurken, bu sayının 2014 yılı sonuna doğru 2 binin üzerine ulaşması hedefleniyor.

Amerika’da elde edilen başarının ardından, İngiltere pazarına yoğunlaştıklarını kaydeden Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis, şunları söyledi:

\”Amerika’dan sonra bu yıl etkinliğimizi arttıracağımız 2’nci ülke olarak İngiltere’yi seçtik ve Londra’da çalışmaya başlıyoruz. Reis Gıda olarak şuan, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, İsviçre, Avusturya, Azerbaycan, Dubai’nin aralarında bulunduğu 20’ye yakın ülkeye ihracat yapıyoruz. Gelecek 5 yıl içinde mevcut pazarların yanı sıra Avrupa ülkelerine yoğunlaşarak ihracatı 5 kat arttırmayı hedefliyoruz.\”

Obeziteye karşı kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu yıl 5. yılında olan ‘Abur Cubura Karnımız Tok’ kampanyasına da değinen Mehmet Reis, okullarda eğitim seminerlerine devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Kobiden Haberler
ADMINISTRATOR
PROFILE

Diğer Yazılarımız

Son Yazılar

Editör Seçimleri